    • LNH0032M
    EAN
    Liczba w opakowaniu
    3 szt.
    Grupa rabatowa
    WEB
    • Wkładki bezpiecz­nikowe NH i akcesoria
    Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC LNH0032M
    Cena
    / szt. *
    / szt. *
    Znajdź sprzedawcę
    Dodaj do listy
    Dodaj do listy
    Zaloguj się, aby utworzyć listę produktów
    Aby tworzyć listy produktów, musisz być zalogowany na swoje konto myHager
    Utwórz konto Zaloguj się
    Wybierz sprzedawcę
    Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
    Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 32A 500VAC
    LNH0032M
    • Specyfikacja techniczna
    • Wartość dla środowiska
    • Dokumentacja
    • Więcej produktów
    Pobierz kartę produktu
    Specyfikacja techniczna
    Archi­tek­tura
    • Charak­terystyka wyzwalania
      gG
    Bezpiecznik
    • Rozmiar wkładki bezpiecz­nikowej
      NH000
    • Charak­terystyka bezpiecz­nika
      gG
    Napięcie
    • Typ napięcia zasilania
      AC
    • Napięcie znamio­nowe łącze­niowe Ue (AC)
      500 - 500 V
    • Napięcie znamio­nowe dla AC 50 Hz
      500 - 500 V
    Prąd elek­tryczny
    • Prąd znamio­nowy
      32 A
    Warunki użyt­ko­wania
    • Izolowany
      Nie
    Główne atrybuty elek­tryczne
    • Znamio­nowa zwar­ciowa zdol­ność wyłączania Icn zgodnie z IEC 60898-1
      120 kA
    Moc
    • Całko­wite straty mocy dla prądu znamio­nowego
      3,10 W
    Wymiary
    • Wyso­kość
      79 mm
    • Szero­kość
      21 mm
    • Głębo­kość
      51 mm
    Wartość dla środowiska
    Zgodność z RoHS Tak
    Zgodny z REACh – bez SVHC Tak
    Bezhalogenowe Tak
    Certyfikaty i dokumenty
    PEP - Low-voltage HRC fuse link (English)
    PDF
    413,61 kB
    REACH declaration LNH0032M
    PDF
    RoHS report LNH0032M
    Pobierz
    • Obraz produktu
      Zdjęcie LNH0032M | Hager Polska
      Zdjęcie produktu LNH0032M
    • Karta danych produktu
      Zdjęcie Hager Karta katalogowa LNH0032M | Hager Polska
      Hager Karta katalogowa LNH0032M
    • Dane techniczne - Deklaracja zgodności
      Zdjęcie Dane techniczne - Deklaracja zgodności en-GB 2024-11-14 | Hager Polska
      Dane techniczne - Deklaracja zgodności en-GB 2024-11-14
      232,48 kB
      Zdjęcie Deklaracja zgodności UE | Hager Polska
      Deklaracja zgodności UE
      Wkładki bezpiecznikowe nożowe NH, charakterystyka gG i aM, rozmiar 000-3, 500 V a.c. i 690V a.c.; LNH…M, LNH...MK, LNH...M6, LNH...M6A
    Więcej materiałów
    Zobacz inne produkty z tej serii
      5
      LNH30577M4T - Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 577A 400VAC
      LNH30577M4T
      Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 577A 400VAC
      Cena
    • 2
      LNH30289M4T - Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC
      LNH30289M4T
      Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC
    • 3
      LNH30361M4T - Wkładka bezp. nożowa NH3 wskaźnik podwójny uchwyt nieizolowany gTr 316A 400VAC
      Wkładka bezp. nożowa NH3 wskaźnik podwójny uchwyt nieizolowany gTr 316A 400VAC
    • 4
      LNH30455M4T - Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 455A 400VAC
      Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 455A 400VAC
    • 5
      LNH30231M4T - Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 231A 400VAC
      Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 231A 400VAC