Przekaźnik przeciążeniowy 1, 6 A wielk.1 • EVB0016A | Hager
EAN
Liczba w opakowaniu
1 szt.
Grupa rabatowa
UTS
Przekaźnik przeciążeniowy 1,6 A wielkość 1 EVB0016A
Cena
/ szt. *
Uzupełnij swój system
Produkty powiązane
  • Przejdź do kategorii 16 dostępne produkty
Specyfikacja techniczna
Archi­tek­tura
  • Układ biegunów
    3P
Sprzęt
  • Liczba styków pomoc­niczych zwier­nych
  • Liczba styków pomoc­niczych prze­łącz­nych
Rodzaj połączenia
  • Prze­krój wejścia i wyjścia ze śrubami, dla prze­wodów litych
    0,75 - 4 mm²
  • Prze­krój poprzeczny wejścia i wyjścia ze śrubami dla prze­wodów elastycz­nych
    1 - 16 mm²