Przekaźnik przeciążeniowy 0,16 A wielkość 1 EVB00016A
Wybierz sprzedawcę
Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
Uzupełnij swój system
Produkty powiązane
Przejdź do kategorii 16 dostępne produkty
Przejdź do kategorii
Specyfikacja techniczna
Układ biegunów3P
Liczba styków pomocniczych zwiernych1
Liczba styków pomocniczych przełącznych0
Przekrój wejścia i wyjścia ze śrubami, dla przewodów litych0,75 - 4 mm²
Przekrój poprzeczny wejścia i wyjścia ze śrubami dla przewodów elastycznych1 - 16 mm²
Wartość dla środowiska
Certyfikaty i dokumenty
Pobierz
Obraz produktu
Karta danych produktu
Hager Karta katalogowa EVB00016A
Przekaźnik przeciążeniowy 0,16 A wielkość 1