    • LE33RP35
    EAN
    Balení
    50 ks
    • Pojist­kové vložky D/D0 a příslu­šen­ství
    Vymezovací vložka DIII E33 35A, černá LE33RP35
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Vymezovací vložka DIII E33 35A, černá
    LE33RP35
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Kompatibilní produkty
    • Kompatibilní s 1 dostupné produkty
    Kompatibilní s
    • LE33K-KS
      Pojistkový spodek DIII (E33) 1pól., se svorkou 10 mm², bez krytu
    Technické vlastnosti
    Pojistka
    • Velikost pojistky
      DIII
    Připo­jení
    • Typ patice svítidla
      E33
    Elek­trický proud
    • Jmenovitý proud
      35 A
    Rozměry
    • Výška
      4 mm
    • Šířka
      33 mm
    • Délka
      33 mm
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Neobsahuje halogeny Ano
    Certifikace a dokumenty
    REACH declaration LE33RP35
    PDF
    RoHS report LE33RP35
    PDF
    Ke stažení
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet LE33RP35 | Hager
      Hager Product data sheet LE33RP35
    Více dokumentace
    Objevte více z této produktové řady
      5
      LE33SK - Pojistková hlavice DIII / E33, keramická
      LE33SK
      Pojistková hlavice DIII / E33, keramická
      LE1825 - Pojistková vložka D02 E18 25A 400V gG
      LE1825
      Pojistková vložka D02 E18 25A 400V gG
      LE1832 - Pojistková vložka D02 E18 32A 400V gG s indikátor
      LE1832
      Pojistková vložka D02 E18 32A 400V gG s indikátor
      LE1835 - Pojistková vložka D02 E18 35A 400V gG s indikátor
      Pojistková vložka D02 E18 35A 400V gG s indikátor