    Tepelné nadproudové relé 120 - 150 A pro EV080-170 EVB150D
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Tepelné nadproudové relé 120 - 150 A pro EV080-170
    EVB150D
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Kompatibilní produkty
    • Kompatibilní s 5 dostupné produkty
    Kompatibilní s
    • EV080C
      Výkonový stykač 3P, 80A/37kW (AC-3), 230 VAC
    • EV095C
      Výkonový stykač 3P, 95A/45kW (AC-3), 230 VAC
    • EV115C
      Výkonový stykač 3P, 115A/55kW (AC-3), 230 VAC
    • EV150C
      Výkonový stykač 3P, 150A/75kW (AC-3), 230 VAC
    • EV170C
      Výkonový stykač 3P, 170A/90kW (AC-3), 230 VAC
    Technické vlastnosti
    Archi­tek­tura
    • Typ pólu
      3P
    Vyba­vení
    • Počet pomocných kontaktů jako spojovací
    • Počet pomocných kontaktů jako měnič
    Připo­jení
    • Připo­jovací průřez vstupu a výstupu se šrouby, u plného vodiče
      0,75 - 4 mm²
    • Průřez vstupu a výstupu se šrouby, pro flexi­bilní vodiče
      4 - 16 mm²
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Certifikace a dokumenty
    PEP document en-GB 2025-09-03
    PDF
    406,87 kB
    REACH declaration EVB150D
    PDF
    Hager RoHS report EVB150D
    Ke stažení
    • Obrázek EVB150D | Hager
      Obrázek produktu EVB150D
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet EVB150D | Hager
      Hager Product data sheet EVB150D