    • BRS6521059016
    EAN
    Balení
    1 ks
    • Parapetní kanály BR
    Plochý roh, BRS65210, oceloplechový, dopr. bílá BRS6521059016
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Plochý roh, BRS65210, oceloplechový, dopr. bílá
    BRS6521059016
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Kompatibilní produkty
    • Kompatibilní s 1 dostupné produkty
    Kompatibilní s
    • BRS6521019016
      Parapetní kanál, oceloplechový, BRS65210, dopr. bílá
    Technické vlastnosti
    Rozměry
    • Výška
      68 mm
    • Šířka
      210 mm
    • Měření a
      290 mm