    • BRS652103D9016
    EAN
    Balení
    1 ks
    • Parapetní kanály BR
    Vnější roh, BRS65210D, oceloplechový, dopr. bílá BRS652103D9016
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Vnější roh, BRS65210D, oceloplechový, dopr. bílá
    BRS652103D9016
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Kompatibilní produkty
    • Kompatibilní s 1 dostupné produkty
    Kompatibilní s
    • BRS652101D9016
      Parapetní kanál, oceloplechový, BRS65210D, dopr. bílá
    Technické vlastnosti
    Rozměry
    • Výška
      68 mm
    • Šířka
      210 mm
    • Měření a
      80 mm