    • BRA652105ELN
    EAN
    Balení
    1 ks
    Plochý roh, BRA65210, hliník, přírodní elox BRA652105ELN
    Produkt ve fázi ukončení výroby: ohledně dostupnosti kontaktujte váš elektrovelkoobchod
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Plochý roh, BRA65210, hliník, přírodní elox
    BRA652105ELN
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    Stáhnout technický list
    Technické vlastnosti
    Rozměry
    • Výška
      68 mm
    • Šířka
      210 mm
    • Měření a
      290 mm