    • HA780100
    Bezhalogeni perforirani kanal HA7 (širina proreza/perforacije 6 mm), dimenzija 80 x 100 mm (1 komad - 2 metra), izrađen od termoplastike (PC-ABS) u svijetlosivoj boji (RAL7035).
    EAN
    Pakovanje
    12 Metri
    • Plas­tični, bezha­lo­geni perfo­ri­rani kanali
    Bezhalogeni perforirani kanal HA7 80 x 100 mm, svijetlosiva HA780100
    Dodajte u listu
    Dodajte u listu
    Prijava za kreaciju liste proizvoda
    Morate se prijaviti na Vaš myHager račun kako biste kreirali liste proizvoda
    Kreirajte račun Prijava
    Bezhalogeni perforirani kanal HA7 80 x 100 mm, svijetlosiva
    HA780100
    • Dodaci
    • Tehničke karakteristike
    • Ekološka vrijednost
    • Dokumentacija
    • Više proizvoda
    Preuzmite tehnički list
    Kompletirajte vaš sistem
    Opcionalni dodaci
    • Držač kablova za sisteme perfo­ri­ranih kanala 1 dostupni proizvodi
    • Makaze za rezanje kanala 1 dostupni proizvodi
    Kompletirajte vaš sistem
    • Držač kablova za sisteme perfo­ri­ranih kanala
    • Makaze za rezanje kanala
    • BA7CLIP
      Klip za kablove, BA7/HA7, za širinu 40 mm, siva
    • L5561
      Makaze za kanal, dužina rezanja 85mm
    Tehničke karakteristike
    Dimen­zije
    • Visina
      80 mm
    • Širina
      100 mm
    • Dužina
      2.000 mm
    • Širina proreza
      6 mm
    • Širina utora/s­lota
      6,50 mm
    Oprema
    • Poklopac je u opsegu ispo­ruke
      Da
    Mate­ri­jali
    • Mate­rijal
      PC-ABS
    • Boja
      Svijetlo siva
    • RAL kod
      7035
    Funk­cije
    • Samo­ga­sivo
      Da
    Stan­dardi
    • Klasa zapa­lji­vosti prema UL94
      V0
    Sigur­nost
    • Klasa otpor­nosti na vatru
      M1
    Arhi­tek­tura
    • Flek­si­bilno
      Ne
    Konfi­gu­ra­cija
    • Bočni zid
      Perfo­ri­rano
    Ekološka vrijednost
    Usklađeno sa RoHS Da
    REACh-bez SVHC Da
    Bez halogena Da
    Certifikati i dokumenti
    PEP dokument International 2022-01-10
    PDF
    221,80 kB
    REACH declaration HA780100
    PDF
    RoHS report HA780100
    Downloadi
    • Slika proizvoda
      Slika HA780100  | Hager
      Slika proizvoda HA780100
    • Tehnički list proizvoda
      Slika Hager Tehnički list proizvoda HA780100  | Hager
      Hager Tehnički list proizvoda HA780100
      Perforirani kanal HA7, bezhalogeni, 80x100 mm, svijetlosiva