    • BA7A80100
    Perforirani kanal BA7A (širina proreza/perforacije 6 mm), dimenzija 80 x 100 mm (1 komad - 2 metra), izrađen od Polivinilklorida (PVC) u kamenoj sivoj boji (RAL7030).
    EAN
    Pakovanje
    12 Metri
    • Perfo­ri­rani kanali
    Perforirani kanal BA7A 80 x 100 mm, kamena siva BA7A80100
    Dodajte u listu
    Dodajte u listu
    Prijava za kreaciju liste proizvoda
    Morate se prijaviti na Vaš myHager račun kako biste kreirali liste proizvoda
    Kreirajte račun Prijava
    Perforirani kanal BA7A 80 x 100 mm, kamena siva
    BA7A80100
    • Dodaci
    • Tehničke karakteristike
    • Ekološka vrijednost
    • Dokumentacija
    • Više proizvoda
    Preuzmite tehnički list
    Kompletirajte vaš sistem
    Opcionalni dodaci
    • Držač kablova za sisteme perfo­ri­ranih kanala 1 dostupni proizvodi
    • Makaze za rezanje kanala 1 dostupni proizvodi
    Kompletirajte vaš sistem
    • Držač kablova za sisteme perfo­ri­ranih kanala
    • Makaze za rezanje kanala
    • BA7CLIP
      Klip za kablove, BA7/HA7, za širinu 40 mm, siva
    • L5561
      Makaze za kanal, dužina rezanja 85mm
    Tehničke karakteristike
    Dimen­zije
    • Visina
      80 mm
    • Širina
      100 mm
    • Dužina
      2.000 mm
    • Širina proreza
      6 mm
    • Širina utora/s­lota
      6,50 mm
    Oprema
    • Poklopac je u opsegu ispo­ruke
      Da
    Mate­ri­jali
    • Mate­rijal
      Poli­vi­nil­k­lorid (PVC)
    • Boja
      Kameno siva
    • RAL kod
      7030
    Funk­cije
    • Samo­ga­sivo
      Da
    Stan­dardi
    • Klasa zapa­lji­vosti prema UL94
      V0
    Sigur­nost
    • Klasa otpor­nosti na vatru
      M1
    Arhi­tek­tura
    • Flek­si­bilno
      Ne
    Konfi­gu­ra­cija
    • Bočni zid
      Perfo­ri­rano
    Ekološka vrijednost
    Usklađeno sa RoHS Da
    REACh-bez SVHC Da
    Certifikati i dokumenti
    PEP - Slotted cable trunking system BA7 and BA7A (English)
    PDF
    439,72 kB
    REACH declaration BA7A80100
    PDF
    RoHS report BA7A80100
    Downloadi
    • Slika proizvoda
      Slika BA7A80100  | Hager
      Slika proizvoda BA7A80100
    • Tehnički list proizvoda
      Slika Hager Tehnički list proizvoda BA7A80100  | Hager
      Hager Tehnički list proizvoda BA7A80100
      Perforirani kanal BA7A, PVC, 80x100 mm, siva