    • JPD9600C
    EAN-Nr.
    Packaging
    1 piece
    96 pole chassis JPD9600C
    Add to a list
    Add to a list
    Login to create a product list
    You need to be logged into your myHager account to create product lists
    Create an account Sign in
    96 pole chassis
    JPD9600C
    • Technical characteristics
    • Environmental value
    • Documentations
    Download the sheet
    Technical characteristics
    Dimen­sions
    • Height
      960 mm
    • Width
      230 mm
    • Depth
      95 mm