    • LNH0025MK
    EAN
    Balení
    3 ks
    • Nožové pojistky NH a příslu­šen­ství
    Pojistka nožová NH000 gG 500V 25A dvojitá signalizace, izolovaný adaptér LNH0025MK
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Pojistka nožová NH000 gG 500V 25A dvojitá signalizace, izolovaný adaptér
    LNH0025MK
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Technické vlastnosti
    Archi­tek­tura
    • Vypínací charak­te­ris­tika
      gG
    Pojistka
    • Velikost pojistky
      NH000
    • Charak­te­ris­tika pojistek
      gG
    Napětí
    • Typ napá­je­cího napětí
      AC
    • Provozní napětí AC
      500 - 500 V
    • Jmenovité napětí při AC 50 Hz
      500 - 500 V
    Elek­trický proud
    • Jmenovitý proud
      25 A
    Podmínky použití
    • Izolované
      Ano
    Hlavní elek­trické atri­buty
    • Jmenovitá zkra­tová vypínací schopnost Icn AC podle IEC 60898-1
      120 kA
    Výkon
    • Celkový ztrá­tový výkon při jmenovitém proudu
      2,40 W
    Rozměry
    • Výška
      79 mm
    • Šířka
      21 mm
    • Hloubka
      51 mm
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Neobsahuje halogeny Ano
    Certifikace a dokumenty
    PEP - Low-voltage HRC fuse link (English)
    PDF
    413,61 kB
    REACH declaration LNH0025MK
    PDF
    RoHS report LNH0025MK
    Ke stažení
    • Obrázek LNH0025MK | Hager
      Obrázek produktu LNH0025MK
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet LNH0025MK | Hager
      Hager Product data sheet LNH0025MK