ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY SLUŽBY
(DOMOVEA)
Datum: 2. října 2025
SLUŽBA JE NABÍZENA SPOLEČNOSTÍ HAGER PRO ZEMĚ, KDE SPOLEČNOST HAGER AKTIVNĚ UVÁDÍ NA TRH ZAŘÍZENÍ PRO CHYTROU DOMÁCNOST. JE PŘEDMĚTEM TĚCHTO PODMÍNEK SLUŽBY.
TYTO SMLUVNÍ PODMÍNKY VÁM POSKYTUJÍ KONKRÉTNÍ ZÁKONNÁ PRÁVA. KROMĚ TOHO MŮŽETE TAKÉ VYUŽÍVAT OCHRANY, KTEROU VÁM POSKYTUJÍ ZÁVAZNÁ USTANOVENÍ ZÁKONŮ ZEMĚ VAŠEHO BYDLIŠTĚ. TATO ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI, VYLOUČENÍ A OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI NEBUDOU PLATIT, POKUD A V ROZSAHU, V JAKÉM JSOU TATO ZÁVAZNÁ USTANOVENÍ APLIKOVATELNÁ, A ZAKAZUJÍ TAKOVÁ ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI, VYLOUČENÍ A OMEZENÍ. POŽÍVÁTE OCHRANY, KTEROU VÁM POSKYTUJÍ ZÁVAZNÁ USTANOVENÍ ZÁKONŮ ZEMĚ VAŠEHO BYDLIŠTĚ.
DEFINICE:
Země distribuce je každá země, ve které společnost skupiny Hager aktivně prodává zařízení pro chytrou domácnost podle Dodatku 1.
Společnost Hager odkazuje na společnost, která má na starosti vás v závislosti na zemi vašeho bydliště (viz Dodatek 2).
Hager Group je Hager SE, Zum Gunterstal, 66440 Blieskastel, Německo, a jakýkoli subjekt, který je přímo nebo nepřímo ovládán společností Hager SE, kde termín "kontrola" znamená vlastnictví padesáti procent (50%) nebo více akcií nebo podílů s hlasovacím právem nebo právo volit představenstvo.
Mobilní zařízení je chytrý telefon, PC nebo PC tablet.
Referenční uživatel je člen rodiny odpovědný za používání systému Smart Home a jeho služeb.
Zařízení chytré domácnosti znamená ovladač, který má být aktivován, nebo jiné zařízení, které provádí propojení periferních zařízení k němu připojených a které komunikuje s vaším Mobilním zařízením, jakož i Samostatná zařízení.
Služba a/nebo Služba (Služby) pro chytrou domácnost znamená serverovou službu používanou vaším zařízením pro chytrou domácnost.
Systém chytré domácnosti znamená Systém složený ze Zařízení pro chytrou domácnost, periferních zařízení k němu připojených a případně Aplikace pro Zařízení pro chytrou domácnost pro správu a/nebo ovládání instalací v budově a/nebo nestacionárních produktů.
Softwarovými produkty se rozumí počítačové programy, na kterých je Služba založena.
Samostatným zařízením se rozumí zařízení pro chytrou domácnost, které má být zaregistrováno na www.hager.com za účelem poskytování serverové služby umožňující ovládání periferních zařízení, která jsou k němu připojena, bez použití mobilního zařízení.
Systém je Smart Home System nastavený v domácnosti referenčního uživatele.
Smluvní podmínky jsou tyto všeobecné obchodní podmínky a zejména podmínky poskytování služeb uvedené v částech A a B.
ABYSTE MOHLI DANOU SLUŽBU POUŽÍVAT, MUSÍTE PŘIJMOUT NÁSLEDUJÍCÍ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽBY A LICENČNÍ SMLOUVU S KONCOVÝM UŽIVATELEM PRO SOFTWAROVÉ PRODUKTY. POKUD NESOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI JAKO ZCELA NEBO ČÁSTEČNĚ, NEBUDE VÁM UMOŽNĚN PŘÍSTUP KE SLUŽBĚ.
SMLOUVY (PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽBY A LICENČNÍ SMLOUVA KONCOVÉHO UŽIVATELE PRO SOFTWAROVÉ PRODUKTY) UZAVŘENÉ MEZI VÁMI A SPOLEČNOSTÍ HAGER UPRAVUJÍ VAŠE POUŽÍVÁNÍ SLUŽEB A ZÁKLADNÍCH SOFTWAROVÝCH PRODUKTŮ. POKUD KLIKNETE NA TLAČÍTKO "SOUHLASÍM", SOUHLASÍTE S TÍM, ŽE TYTO PODMÍNKY PLATÍ PŘI PŘÍSTUPU KE SLUŽBĚ NEBO PŘI JEJÍM POUŽÍVÁNÍ.
BERETE NA VĚDOMÍ A SOUHLASÍTE S TÍM, ŽE ZEMĚ VAŠEHO BYDLIŠTĚ A UMÍSTĚNÍ ZAŘÍZENÍ PRO CHYTROU DOMÁCNOST JE ZEMÍ DISTRIBUCE.
A. POSKYTOVÁNÍ SLUŽBY
I. POUŽÍVÁNÍ SLUŽEBPokupace služby je navržena tak, aby vyhovovala přiměřenému a běžnému používání.
1. REGISTRACE
REGISTRACE ZÁVISÍ NA PŘÍSLUŠNÉ SLUŽBĚ A MŮŽE VYŽADOVAT ZÁSAH ODBORNÍKA (V PŘÍPADĚ POTŘEBY SE PODÍVEJTE DO PRODUKTOVÉ PŘÍRUČKY DOSTUPNÉ ONLINE: TJA470, TJA670, TJAS471, TJAS671).
INFORMACE POSKYTNUTÉ BĚHEM REGISTRACE MOHOU BÝT SDÍLENY MEZI ZAŘÍZENÍMI SMART HOME A SPOLEČNOSTÍ MYHager PRO ÚČELY INSTALACE, IDENTIFIKACE A SLEDOVÁNÍ AKCÍ PROVEDENÝCH Z ÚČTU A NA PRODUKTU (VÍCE PODROBNOSTÍ NALEZNETE V OZNÁMENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ).
Pro elektrikáře / profesionální instalatéry:
Nastavení a/nebo konfigurace našich zařízení pro chytrou domácnost je u některých našich zařízení pro chytrou domácnost vyhrazena pro elektrikáře (podrobnosti naleznete v informacích o produktu přiloženém k zařízení).
Abyste mohli v těchto případech používat službu a / nebo aktivovat zařízení Smart Home, musíte se zaregistrovat na www.hager.com účtu a případně stáhnout a nainstalovat aplikace pro zařízení Smart Home na vaše mobilní zařízení a / nebo na váš osobní počítač, zejména pro konfigurační nástroj (Hager Pilot). Tato registrace může vyžadovat zadání e-mailové adresy (= identifikace uživatele), individuálního uživatelského hesla, jména, oblasti podnikání a obchodního jména, ulice, čísla domu, PSČ a země podnikatele.
Po nastavení a/nebo konfiguraci Zařízení pro chytrou domácnost je nutné převést Službu na koncového zákazníka. Profesionál nese výhradní odpovědnost za chybu při registraci. Další informace o procesu registrace naleznete v informacích o produktu přiložených k zařízení.
Před převodem Služby na koncového zákazníka jste povinni informovat koncového zákazníka o těchto podmínkách, včetně jejich existence, dostupnosti v rámci www.hager.com a jejich použitelnosti ve Službě pro chytrou domácnost. V průběhu registrace budete muset potvrdit, že tento požadavek splňujete.
Pro koncového zákazníka:
A) Pokud má nastavení a/nebo konfiguraci vašich Zařízení pro chytrou domácnost provést elektrikář (podrobnosti naleznete v informacích o produktu přiloženém k zařízení), elektrikář vám po nastavení a/nebo konfiguraci vašeho Zařízení pro chytrou domácnost předá Službu (předání). Koncový uživatel musí elektrikáři sdělit platný e-mail a následně obdržet pozvánku. Pomocí tohoto odkazu by si měl koncový zákazník vytvořit nebo se autentizovat ke svému účtu myHager.
B) Pokud nastavujete a/nebo konfigurujete své zařízení Smart Home sami, musíte mít ověřený účet Myhager (podrobnosti naleznete v informacích o produktu přiloženém k zařízení),
Měli byste si stáhnout a nainstalovat aplikaci pro své zařízení Smart Home do svého mobilního zařízení a/nebo osobního počítače. Registrace je nutná pro používání Služby a/nebo aktivaci vašeho Zařízení pro chytrou domácnost. Při registraci musíte uvést minimálně svou e-mailovou adresu (identifikační údaj uživatele), poštovní PSČ, město a zemi a individuální uživatelské heslo. Pokud své zařízení Smart Home prodáte nebo trvale přiřadíte jiné osobě, musíte odpovídajícím způsobem aktualizovat svůj účet. Nový uživatel se musí následně zaregistrovat a nastavit si vlastní účet, aby mohl využívat Služby.
Za účelem zachování maximální úrovně bezpečnosti, důvěrnosti a funkčnosti Systému musíte udržovat své přihlašovací údaje v tajnosti. Nesdílejte informace o svém účtu s třetími stranami. Jste zodpovědní za zachování důvěrnosti informací o vašem účtu. Je nezbytné dodržovat pokyny uvedené v souvislosti s vaším zařízením Smart Home (pokyny k instalaci, použití a obsluze).
2. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY / KOMPATIBILITA
Systémové požadavky naleznete v informacích o produktu přiložených k zařízení. Společnost Hager nepřebírá žádnou záruku nebo odpovědnost za kompatibilitu vašeho mobilního zařízení se systémem.
3. POPLATKY DODAVATELŮM TŘETÍCH STRAN
Systém využívá připojení k internetu. Používání této služby vyžaduje přenos určitého objemu dat prostřednictvím příslušných připojení. Je nutné zajistit, aby byl v místě instalace Zařízení pro chytrou domácnost a případně na Vašem Mobilním zařízení k dispozici odpovídající objem dat pro připojení k internetu. Další informace o příslušných poplatcích, dostupném objemu dat, omezeních používání a dalších ustanoveních týkajících se výkonu vám poskytne příslušný poskytovatel internetových nebo mobilních služeb. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za jakékoli poplatky vzniklé dodavatelům třetích stran.
4. NEOPRÁVNĚNÉ POUŽITÍ
Systém se smí používat výhradně v souladu s návodem k obsluze a instalaci. Zejména je zakázáno používat službu k jiným účelům, než ke kterým je určeno, zejména výhružným, škodlivým, urážlivým, pomlouvačným, pomlouvačným, ponižujícím, nepravdivým, nevhodným nebo jinak nezákonným nebo nevhodným způsobem nebo přistupovat k osobním údajům třetích stran, shromažďovat je, ukládat nebo používat bez jejich souhlasu. Také je zakázáno jakékoliv použití Služby, které nepřiměřeně nebo neúměrně zatěžuje infrastrukturu společnosti Hager nebo jejích obchodních partnerů nebo které mění, poškozuje nebo maže obsah poskytnutý společností Hager.
Služba není určena k použití v odvětvích s vysokou úrovní zabezpečení, jako je jaderná energetika, v životně důležitých systémech, v nouzových komunikačních systémech, v letecké navigaci nebo komunikaci a obecně v takových systémech a prostředích, včetně koridorů a nouzových východů, které mohou mít za následek smrt, zranění nebo vážné osobní nebo environmentální škody v případě poruchy služby.
5. AKTUALIZACE
Softwarové produkty musí být udržovány společností Hager a upravovány nebo aktualizovány v průběhu času podle potřeby. Tyto aktualizace provádíme ve formě oprav chyb, záplat, rozšířených funkcí a nových verzí pomocí standardních postupů v operačním systému vašeho zařízení Smart Home nebo prostřednictvím komerční platformy App. V závislosti na typu aktualizace může být vyžadován váš souhlas, např. z právních nebo technických důvodů, abyste mohli pokračovat v používání služeb bez omezení. Společnost Hager nepřijímá žádnou odpovědnost za jakékoli chyby služby, které lze připsat tomu, že jste nedokázali stáhnout nebo stáhnout úplně a/nebo nainstalovat aktualizace, které jsou vám již k dispozici. V rozsahu povoleném zákonem nemáte žádný nárok na aktualizace softwaru.
6. HYPERTEXTOVÉ ODKAZY
Stránka může obsahovat hypertextové odkazy na jiné stránky na internetu. Odkazy na tyto další zdroje vás odvedou z webu www.hager.com. Uživatel bere na vědomí, že společnost Hager nepřebírá žádnou odpovědnost za dostupnost těchto zdrojů a nemůže být zodpovědná za jejich obsah. Vytvoření odkazu na stránky vyžaduje předchozí písemný souhlas vydavatele.
7. DUŠEVNÍ VLASTNICTVÍ
Společnost Hager a její pobočky jsou vlastníky autorských práv, značek a dalších práv duševního vlastnictví k veškerému obsahu zobrazenému se službou a touto službou. Bez našeho předchozího písemného souhlasu nesmíte reprodukovat, měnit nebo používat takové materiály nebo obsah ve prospěch třetích stran nebo sestavovat, inzerovat, vytvářet, realizovat, publikovat, šířit, distribuovat, sdělovat nebo vysílat díla z nich odvozená nebo je uvádět do oběhu (včetně zobrazování nebo šíření takových materiálů na webových stránkách třetích stran); z toho je vyloučeno používání Služby pro účely určené v souladu s těmito Podmínkami služby.
8. PŘÍSTUP ZE ZEMÍ MIMO ZEMI DISTRIBUCE
Pro informace o zemích distribuce nás prosím kontaktujte. Pokud ke službě přistupujete a máte z ní prospěch ze zemí mimo zemi distribuce, činíte tak z vlastní iniciativy a nesete výhradní odpovědnost za dodržování platných místních zákonů v zemi vašeho bydliště. V rozsahu povoleném zákonem, společnost Hager nepřijímá žádnou odpovědnost za škody nebo ztráty způsobené vaším přístupem nebo používáním služby mimo zemi distribuce.
II. OMEZENÍ SLUŽEB A VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI
1. UDÁLOSTI MIMO HAGEROVU KONTROLU.
Souhlasíte s tím, že Služba podléhá omezením a omezením, na které společnost Hager nemůže mít žádný vliv, včetně přiměřené péče o vaše zařízení Smart Home v souladu s příslušnými pokyny k použití, kapacity vaší bezdrátové sítě, dostupnosti internetu, vlivů prostředí (např. budovy, počasí, geografie a topografie), atmosférických podmínek a dalších faktorů, které mohou ovlivnit používání internetu nebo satelitů a satelitních dat. Kromě toho jsou softwarové služby a dostupnost sítě závislé na poskytovatelích třetích stran a jsou svou povahou serverovými službami. S ohledem na tuto skutečnost není společnost Hager schopna zaručit nepřetržitou dostupnost, přesnost, úplnost nebo přesnost služby.
2. OMEZENÍ A ZMĚNY SLUŽEB
Společnost Hager si vyhrazuje právo přerušit a pozastavit přístup ke Službě dočasně a na tak dlouho, jak je to nezbytné ze závažných důvodů, jako například v případě nezbytných údržbářských prací na serverech nebo infrastruktuře, aktualizací softwaru nebo neoprávněných útoků na data. Kromě toho si společnost Hager vyhrazuje právo změnit službu (nebo její části nebo obsah) a přistupovat k postupům, pokud a v rozsahu, ve kterém je to považováno za přijatelné pro vás s ohledem na zájmy společnosti Hager. Pokud je to možné, budeme vás předem informovat o jakýchkoli změnách, pozastavení nebo přerušení. Společnost Hager nepřebírá žádnou odpovědnost vůči vám nebo třetím stranám, pokud společnost Hager změní, pozastaví nebo přeruší služby takovým způsobem.
3. ODPOVĚDNOST
3.1 S výhradou ustanovení v bodě 3.2 je odpovědnost společnosti Hager, bez ohledu na jejich právní důvod, omezena následovně:
(i) Společnost Hager je odpovědná pouze do výše předvídatelných škod typických pro smlouvu,
(ii) Společnost Hager není odpovědná za lehkou nedbalost při porušení jiných než podstatných povinností vyplývajících ze smluvních závazků.
3.2 Výše uvedená omezení odpovědnosti neplatí v případech povinné odpovědnosti podle zákona, zejména v souladu se zákonem o odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku, v případě poskytnutí záruky nebo zaviněné újmy na životě, těle nebo zdraví.
3.3 Společnost Hager nemůže zaručit dostupnost stránky a / nebo aplikace, spolehlivost přenosů a výkon z hlediska doby odezvy nebo kvality. Uživateli není poskytována žádná technická pomoc týkající se přístupu na Stránky a/nebo do Aplikace. Společnost Hager nenese odpovědnost v případě nemožnosti nebo potíží s přístupem na stránku a / nebo aplikaci.
3.4 Informace a/nebo dokumenty dostupné na Stránkách a/nebo v Aplikaci mohou být kdykoli a bez předchozího upozornění změněny a mohou být aktualizovány. Použití informací a / nebo dokumentů dostupných na stránce a / nebo v aplikaci se provádí na výhradní odpovědnost uživatele, který přebírá všechny důsledky, které z toho mohou vyplynout, aniž by společnost Hager mohla být za to žalována a bez jakéhokoli postihu vůči společnosti Hager. Společnost Hager v žádném případě nenese odpovědnost za interpretaci nebo použití informací a / nebo dokumentů dostupných na stránce a / nebo v aplikaci uživatelem.
III. ODPOVĚDNOST REFERENČNÍHO UŽIVATELE
Referenční uživatel (role instalátora nebo správce) je odpovědný nejen za osobní dodržování povinností vyplývajících z těchto podmínek služby, ale také za všechny uživatele služeb, bez ohledu na to, zda bylo takové použití povoleno uživatelem Reference či nikoli.
IV. OCHRANA ÚDAJŮ
Služba se řídí OZNÁMENÍM O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ vašeho zařízení Smart Home a OZNÁMENÍM O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ webové stránky HAGER (myHager) v případě, že zařízení Smart Home je propojeno nebo připojeno k vašemu účtu na webových stránkách alespoň jednou. Zásady ochrany osobních údajů vysvětlují, jak shromažďujeme, používáme a sdílíme informace shromážděné o vás prostřednictvím vašeho používání aplikace, a jejich cílem je informovat vás o právech a svobodách, které můžete uplatnit v souvislosti s naším používáním vašich osobních údajů. Toto oznámení také popisuje opatření, která zavádíme k ochraně vašich údajů v souladu s platnými evropskými a národními právními předpisy.
V. VÝPOVĚĎ
Bez ohledu na jiná práva a právní nároky, společnost Hager je oprávněna, z dobrého důvodu bez výpovědi o ukončení, ukončit tuto smlouvu s vámi, zablokovat přístup ke službě a deaktivovat váš účet, zejména pokud jste vy nebo jiný uživatel nesplnili základní smluvní povinnost, trvale neplníte smluvní povinnosti a takové porušení smlouvy nelze napravit nebo nenapravíte porušení smlouvy ve lhůtě určené k nápravě. Po předchozím oznámení, avšak po uplynutí doby platnosti záruky výrobce pro vaše zařízení Smart Home, je společnost Hager také oprávněna kdykoli ukončit službu z důvodu technické zastaralosti nebo z důvodů, které mají dopad na funkčnost systému Smart Home. Společnost Hager nenese odpovědnost vůči vám ani třetím stranám, pokud společnost Hager využila svého práva na ukončení smlouvy.
VI. POSTOUPENÍ SMLOUVY
Jsme oprávněni postoupit práva a povinnosti vyplývající ze smluv v souladu s oddíly A a B v úplném zhodnocení na jednu z našich přidružených společností. Pokud toto právo na postoupení uplatníme, jste oprávněni smlouvy s okamžitou platností ukončit.
VII. ROZHODNÉ PRÁVO A SOUDNÍ PŘÍSLUŠNOST
Tyto podmínky se řídí a vykládají v souladu se zákony Německa. Pokud jste spotřebitel a máte obvyklé bydliště v EU, požíváte navíc ochrany, kterou vám poskytují závazná ustanovení právních předpisů země vašeho bydliště.
Oba souhlasíme s tím, že se podřídíme nevýhradní jurisdikci soudů ve Frankfurtu nad Mohanem, což znamená, že můžete vznést nárok na vymáhání svých práv na ochranu spotřebitele v souvislosti s těmito smluvními podmínkami služby ve Frankfurtu nad Mohanem nebo v zemi EU, ve které žijete.
Evropská komise poskytuje platformu pro řešení sporů online. Dáváme přednost objasnění vašich obav v přímé výměně s vámi, a proto se takového postupu řešení sporů neúčastníme. S dotazy a problémy nás prosím kontaktujte přímo.
B. LICENČNÍ SMLOUVA S KONCOVÝM UŽIVATELEM PRO SOFTWAROVÉ PRODUKTY
Licence na Softwarové produkty, které jsou částečně dostupné prostřednictvím komerčních platforem aplikací iTunes a Google Play, vám bude poskytnuta licence. Vaše licence pro tyto softwarové produkty vyžaduje váš předchozí souhlas s touto licenční smlouvou s koncovým uživatelem v souladu s částí B. Vaše licence k používání softwarových produktů podle těchto podmínek a pravidel vám bude udělena společností Hager a nebo jakoukoli jinou společností skupiny Hager SE, Zum Gunterstal, 66440 Blieskastel, NĚMECKO, HRB 16434 Amtsgericht Saarbrücken, kterou zastupujeme. Vydavatel a společnost Hager si vyhrazují všechna práva k Softwarovým produktům, která vám nebyla výslovně udělena podle podmínek části B.
Licence k Softwarovým produktům, která vám byla vydána k užívání Služeb, je omezena na udělení nepřevoditelných práv k užívání v souladu s těmito Podmínkami poskytování služeb. Tato licence vám neumožňuje distribuovat softwarové produkty ani je zpřístupňovat prostřednictvím sítě. Softwarové produkty nesmíte pronajímat, půjčovat, prodávat, postupovat, dále distribuovat ani poskytovat sublicence. Nesmíte kopírovat (pokud to není výslovně povoleno touto licencí a podmínkami použití), dekompilovat, zpětně analyzovat nebo rozebírat Softwarové produkty, aktualizace Softwarových produktů nebo jejich částí, ani se pokoušet získat zdrojový kód Softwarových produktů, zpracovávat Softwarové produkty nebo vytvářet díla odvozená od Softwarových produktů (pokud a do té míry, do jaké je jedno z uvedených omezení nepřípustné podle platných zákonů nebo podmínek licence upravující užití open-source jako součásti licencované aplikace toto umožňují). Jakýkoli pokus o to je okamžitě považován za porušení našich práv jako poskytovatele licence.
Podmínky této licence se vztahují také na všechny aktualizace, které poskytujeme my nebo vydavatel a které nahrazují nebo doplňují původní Softwarové produkty, pokud tyto aktualizace nepodléhají samostatné licenci. V tomto případě se aktualizace řídí podmínkami samostatné licence.
Annexe 1
-
Smart Home solutionCountry of Distribution
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusAustralia
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusAustria
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusBelgium
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusBosnia Herzegovina
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusCroatia
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusCzech Republic
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusDenmark
-
Domovea basic/Domovea expertFinland
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusFrance
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusGermany
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusGreece
-
Domovea basic/Domovea expertHong Kong
-
Domovea basic/Domovea expertIndia
-
Domovea basic/Domovea expertIreland
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusIceland
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusItaly
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusNetherlands
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusPoland
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusPortugal
-
Domovea basic/Domovea expertSingapore
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusSpain
-
Domovea basic/Domovea expertSweden
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusSwitzerland
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusUkraine
-
Domovea basic/Domovea expertUnited Arab Emirates
-
Domovea basic/Domovea expertGreat Britain
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusIndonesia
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusLatvia
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusMalaysia
-
Domovea basic/Domovea expertNorway
-
Domovea basic/Domovea expert/Domovea plusTurkey
-
Domovea basic/Domovea plusNew Zealand
Annexe 2
-
Country of ResidenceCompany in charge
-
AustraliaHager Electro Pty Ltd, Unit 17/2-8 South Street, Rydalmere NSW 2116, Australia
-
AustriaHager Electro Ges.m.b.H. Dieselgasse 3, 2333 Leopoldsdorf bei Wien, Austria
-
BelgiumHager Modulec SA, Noordkustlaan 16C, 1702 Groot-Bijgaarden
-
Bosnia HerzegovinaHager doo, Igmanska, Vogošća 71320, Bosnia & Herzegovina
-
CroatiaPolo-Sani d.o.o Igmanska bb, 71320 Vogošća, Sarajevo, Croatia
-
Czech RepublicHager Electro S.r.o. Pražská 238, 250 66 Zdiby, Czech Republic
-
DenmarkWexøe A/S Lejrvej 31, 3500 Værløse , Denmark
-
FinlandUTU Oy, Valimotie 26 B, 01510 Vantaa, Finland
-
FranceHager SAS, 132, Boulevard d'Europe, 67210 Obernai, France
-
GermanyHager Vertriebsgesellschaft mbH Co. KG, Zum Gunterstal, 66440 Blieskastel, Germany
-
Great BritainHager Ltd, Hortonwood 50, Telford, Shropshire, TF1 7FT
-
GreeceHager Hellas S.A. Matsa 7,14564 Kifissia, Athens, Greece
-
Honk KongHong Kong (SAR) Hager Electro Limited, Unit 815, 8/F, Trade Square, Kowloon, 681 Cheung Sha Wan Road, Hong Kong
-
IcelandJohan Rönning hf Klettagarðar 25, 104 Reykjavik, Iceland
-
IndiaHager Electro Pvt. Ltd. Office No.504, Pentagon P1, Magarpatta City, Hadapsar, Pune-411013, India
-
IndonesiaPT Hager Electro IndonesiaNoble House 9th Floor, Suite 903Jl. Dr. Ide Anak Agung Gde Agung E4-2 No.2Mega Kuningan, Jakarta 12950 - Indonesia
-
IrelandHager Ltd. Unit M2, Furry park Industrial, Estate, Old Airport Road Santry, Dublin 9, Ireland
-
ItalyHager Bocchiotti S.p.A.Via dei Valtorta, 45, 20127 Milano, Italy
-
LatviaUTU POWEL SIANoliktavu iela 9, Dreiliņi,Ropažu novads, Stopiņu pagasts, LV-2130Latvia
-
MalaysiaHager Engineering (M) Sdn. Bhd.K03-10-08, UOA Business Park,No.1, Jalan Pengaturcara U1/51A,40150 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan,Malaysia
-
NetherlandsHager Electro bv, Het Sterrenbeeld 31, 5215 MK, 's-Hertogenbosch, Netherlands
-
New ZealandHager Electro Pty Ltd, Unit 17/2-8 South Street, Rydalmere NSW 2116, Australia
-
NorwayHager Systemer asEnsjøveien 200661 Oslo
-
PolandHager Polo Sp. z o.o , 43-100 Tychy, ul. Fabryczna 10, Poland
-
PortugalHager-Sistemas Electricos Modulares S.A. Estrada de Polima, n.º 673 - Armazém C Parque Industrial Meramar I – Abóboda, 2785-543 Sao Domingos de Rana, Portugal
-
SingaporeHager Electro Systems Pte. Ltd. 12 Tai Seng Street #06-01B, Luxasia Building, Singapore 534118, Singapore
-
SpainHager Sistemas S.A. Alfred Nobel 18, Pol. Ind. Valldoriolf ,Apartado 39, 08430 La Roca del Vallès, Spain
-
SwedenHager Elektro AB 43144 Mölndal, Sweden
-
SwitzerlandHager AG Sedelstrasse 2, 6021 Emmenbrücke, Switzerland
-
TurkeySoğanlık Yeni Mahalle Aliağa Sok. Bumerang Tower No: 8 Kat: 4-5 Ofis: 17, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
-
UkraineDP Polo-Electroobladnannia Degtiarenko st. 12-B, 04074 Kiev, Ukraine
-
United Arab EmiratesHager Middle East FZE, Office 222-227, Building A4, Dubai Digital Park, Dubai Silicon Oasis, P.O. Box 61056, Dubai, United Arab Emirates